RABATY DO - 50 % 
NA WSZYSTKIE PRODUKTY !!!
Przydatne akcesoria na spacery z niemowlakiem
Przydatne akcesoria na spacery z niemowlakiem

Przydatne akcesoria na spacery z niemowlakiem

Spacer z niemowlakiem może mieć kojące znaczenie zarówno dla matki jak i dziecka. Warto dodać, że już te pierwsze spacery z dzieckiem do łatwych nie należą i warto się do nich wcześniej przygotować. Odpowiednie akcesoria na spacer z niemowlakiem z pewnością ułatwią te chwile relaksu i odpoczynku.

Spacer z niemowlakiem może mieć formę odetchnięcia świeżym powietrzem, jak i również krótkiej drzemki. Wiele dzieci to właśnie podczas spaceru uspokaja się i jest w stanie spokojnie zasnąć. Niezależnie od tego jak maleństwo jest aktywne spacer to samo zdrowie, przedstawiamy ciekawe akcesoria, w które warto się zaopatrzyć, aby ten czas spędzić przyjemnie i bezstresowo.

Absolutne must have do wózka, akcesoria dla dziecka

Jak wiadomo pogoda w Polsce nas nie rozpieszcza, od pięknego słonecznego dnia w jednej chwili potrafi przejść w ponurą i deszczową pogodę. Pora jesienno zimowa także do najłatwiejszych niestety nie należy. Jednakże ochrona dziecka przed chłodem czy opadami to kluczowy aspekt. Najczęściej wybierane akcesoria na spacery z niemowlakiem to:

 • wkładka do wózka. To podstawowa izolacja dziecka od wózka, aby nie miało styczności z zimnem. Warto postawić na produkty naturalne, sztuczne mogą przewodzić jedynie chłód
 • otulacz. Ma za zadanie utrzymanie ciepła małego ciałka, maksymalne ogrzanie, ale jednocześnie powinien zapobiegać przegrzaniom. Istotny jest komfort użytkowania otulacza
 • dodatkowy kocyk. Piękna, złota jesień nie wymaga dodatkowego kocyka, ale jeśli spacery z niemowlakiem także w zimie to jednak dodatkowy kocyk zdecydowanie się przyda
 • parasol, osłona przeciwdeszczowa. To dobry wariant na awaryjną sytuację deszczu czy śniegu,
 • otulacze do fotelika
 • kojce dla dzieci
 • śpiworki dla dzieci

Najistotniejsze rzeczy można powiedzieć okalające dziecko czy wyposażeniowe wózka mamy za sobą. Jednakże wybierając się na spacer z niemowlakiem to jedynie kropla w morzu potrzeb i wie o tym każda matka.

Co powinno znaleźć się w torbie podręcznej w wózku na spacerze z niemowlakiem?

Bez odpowiednio spakowanej torby ani rusz na spacer z niemowlakiem. I może wydawać się to śmieszne czy zbyteczne to jednak na takim spacerze może wydarzyć się tysiąc przeróżnych niespodzianek. Aby ich uniknąć radzimy spakować dodatkowo:

 • pieluszki
 • dodatkowe body na zmianę
 • nawilżane i suche chusteczki
 • kosmetyk ochronny stosowny do warunków atmosferycznych
 • butelka z mlekiem, herbatką
 • smoczek
 • zabawki, grzechotki

A może książka?

Gdy maluszek zaśnie warto skorzystać z wolnej chwili i sięgnąć po książkę, która dawno czeka na swoją kolej. Chwila relaksu i odpoczynku także dla mamy może okazać się znacząca. Moment wyciszenia od spraw życia codziennego na spacerze z niemowlakiem kiedy zaśnie jest potrzebny każdej mamie.

Spacer rodzinny

Kiedy nasz niemowlak nie jest jedynakiem sprawa spaceru nie jest już taka prosta. O ile rodzeństwo jest już samodzielne to młodsze dzieci także trzeba upilnować. A wiadomym jest, że spuszczenie oka z dziecka może skończyć się niezbyt dobrze. Dlatego warto pokusić się o przystawkę do wózka. Ma to rację bytu jeśli między rodzeństwem nie ma dużej różnicy wieku. Zmęczony psoceniem kilkulatek może odpocząć sobie na przystawce.

Bezpieczny spacer z niemowlakiem

Jesień, zima czy wieczorne spacery to czas wymagający dużej czujności od wszystkich użytkowników dróg. Dlatego też istotnym faktem jest to, aby wózek był także wyposażony w elementy odblaskowe, które uwidocznią go w miejscach mało oświetlonych. Bezpieczeństwo przede wszystkim, warto dołożyć dodatkowe elementy odblasków.

Wybierając odpowiednie akcesoria na spacery z niemowlakiem sprawmy, aby były one przyjemnością, a nie koniecznością. Spacer to zawsze chwila relaksu i dla dziecka i dla matki. Dbając o bezpieczeństwo dziecka, zapewniając mu odpowiednie warunki spacer będzie chwilą wyjątkową.

Sklep internetowy BoboGift ma w swojej ofercie ciekawe rozwiązania, które przydadzą się na nie jeden spacer. Duży wybór kolorystyki chociażby otulaczy będzie cieszył oko, a mięciutki materiał wykonania pozwoli dziecku na spokojny sen na spacerze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl