Zwroty i reklamacje

Jeśli z jakichś względów nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań zawsze masz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu.

Wystarczy, że w ciągu tego czasu prześlesz na adres: sklep@bobogift.pl wypełniony i podpisany formularz zwrotu oraz w ciągu kolejnych 14 dni odeślesz nam zamówiony towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu oraz z dowodem zakupu (potwierdzenie przelewu, mail z potwierdzeniem zakupu, faktura).

Wobec Pośrednika nie przysługują Użytkownikowi żadne roszczenia mające związek z zawartą lub przyszłą Umową sprzedaży. Stroną Umowy sprzedaży jest Sprzedawca. Pośrednik udziela jednak Użytkownikowi, w miarę możliwości, niezbędnej pomocy zarówno w zakresie reklamacji Towarów składanej Sprzedawcy, jak i składania przez Użytkownika oświadczenia o odstąpieniu od Umowy sprzedaży.

W celu zagwarantowania pomocy, Pośrednik, przyjmuje od Użytkownika zgłoszenia reklamacyjne, przekazuje je Sprzedawcy oraz dokonuje stosownych rozliczeń.

PAMIĘTAJ na poinformowanie nas o zwrocie masz 14 dni od momentu otrzymania towaru. 

Reklamacje wynikające z rękojmi mogą być zgłaszane Pośrednikowi pisemnie lub mailowo na adresy wskazane w pkt II ust. 2 Regulaminu.

6. W zgłoszeniu reklamacji należy podać następujące informacje:

1) adres e-mail;

2) data wystąpienia nieprawidłowości i jej opis;

3) uzasadnienie reklamacji;

4) numer zamówienia (w razie potrzeby).

Dowód zakupu - Faktura za Towar należy odesłać na adres e-mailowy Pośrednika - sklep@bobogift.pl

Produkt należy odesłać na adres:

Mąchocice Kapitulne Ul. Dolna 170

26-001 Mąchocice Kapitulne

woj. świętokrzyskie

Koszt zwrotu produktu ponosi Kupujący.

Uwaga! Aby zwrot został uwzględniony, odsyłany produkt nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Ponadto powinien być odesłany razem z metkami i karnetami oraz oryginalnym opakowaniem. Po otrzymaniu przez nas zwracanych produktów wraz z Formularzem Zwrotu, zwrócimy płatność na wskazany w Formularzu Zwrotu numer konta bankowego. Środki zostaną przez nas zwrócone w terminie 14 dni od dnia otrzymania zwracanych produktów. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl